Uber Affiliate (2.0.0-beta1) - en to az translation catalogue (20 entries)

en: Content
az: Məzmun

en: Enable
az: Qoşulub

en: Disable
az: Söndürülüb

en: More
az: Daha çox

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Home page
az: Əsas səhifə

en: Overview
az: Ümumi baxış

en: Date
az: Tarix

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: ID
az: İD

en: Before
az: Sonra

en: After
az: Əvvəl

en: Created
az: Yaradıldı

en: Active
az: Aktiv

en: Access denied
az: Giriş qadağandır

en: Users
az: İstifadəçilər

en: Referrer
az: İstinad edən

en: About
az: Haqqında
