Uber Affiliate (2.0.0) - en to be translation catalogue (18 entries)

en: Content
be: Змесціва

en: Enable
be: Уключыць

en: Disable
be: Выключыць

en: More
be: Болей

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Home page
be: Хатняя старонка

en: Overview
be: Агляд

en: Date
be: Дата

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Created
be: Створана

en: Active
be: Актыўна

en: Access denied
be: Дасяг забаронены

en: Users
be: Карыстальнікі

en: Referrer
be: Адпраўнік

en: About
be: Аб
