Uber Affiliate (2.0.0) - en to bo translation catalogue (20 entries)

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Enable
bo: ནུས་ཡོད་བཟོ་བ

en: Disable
bo: ནུས་མེད་དུ་སྒྱུར

en: More
bo: དེ་ལས་མང་བ

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Home page
bo: གཙོ་ངོས

en: Overview
bo: མདོར་བསྡུས

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Before
bo: སྔོན་དུ

en: After
bo: འདིའི་རྗེས་སུ

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Active
bo: སྤྱོད་ཆོག་པ

en: Access denied
bo: བེད་སྤྱོད་བཀག་འགོག་བྱས་ཚར

en: Users
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Referrer
bo: མཚམས་སྦྱོར་མཁན

en: About
bo: གསལ་བཤད
