Uber Affiliate (2.0.0) - en to da translation catalogue (22 entries)

en: Content
da: Indhold

en: Enable
da: Aktivér

en: Disable
da: Deaktivér

en: More
da: Mere

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Home page
da: Forside

en: Overview
da: Overblik

en: Date
da: Dato

en: Settings
da: Indstillinger

en: Name
da: Navn

en: Before
da: Før

en: After
da: Efter

en: Created
da: Oprettet

en: Active
da: Aktiv

en: Access denied
da: Adgang nægtet

en: Users
da: Brugere

en: Referrer
da: Henviser

en: Clicks
da: Klik

en: Allowed content types
da: Tilladte indholdstyper

en: About
da: Om

en: Currency symbol
da: Valutasymbol
