Uber Affiliate (2.0.0) - en to el translation catalogue (20 entries)

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Enable
el: Ενεργοποίηση

en: Disable
el: Απενεργοποίηση

en: More
el: Περισσότερα

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Home page
el: Αρχική σελίδα

en: Overview
el: Επισκόπηση

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: Before
el: Πριν

en: After
el: Μετά

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Active
el: Ενεργό

en: Access denied
el: Δεν επιτρέπεται η πρόσβαση

en: Users
el: Χρήστες

en: Referrer
el: Παραπέμφθηκε από

en: About
el: Περί

en: Currency symbol
el: Σύμβολο νομίσματος
