Uber Affiliate (2.0.0) - en to eu translation catalogue (19 entries)

en: Content
eu: Edukia

en: Enable
eu: Gaitu

en: Disable
eu: Ezgaitu

en: More
eu: Gehiago

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Home page
eu: Azala

en: Overview
eu: Ikuspegi orokorra

en: Date
eu: Data

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: ID
eu: IDa

en: Before
eu: Aurretik

en: After
eu: Ondoren

en: Created
eu: Sortua

en: Active
eu: Aktiboa

en: Access denied
eu: Sarrera debekatua

en: Users
eu: Erabiltzaileak

en: About
eu: (r)i buruz
