Uber Affiliate (2.0.0) - en to is translation catalogue (16 entries)

en: Content
is: Innihald

en: Disable
is: Óvirkja

en: More
is: Meira

en: Yes
is: Ja

en: No
is: Nei

en: Home page
is: Heimasíða

en: Overview
is: Yvirlit

en: Date
is: Dagfesting

en: Settings
is: Setingar

en: Name
is: Navn

en: Created
is: Stovnað

en: Active
is: Virkin

en: Access denied
is: Atgongd noktað

en: Users
is: Brúkarar

en: Referrer
is: Tilvísari

en: About
is: Um
