Uber Affiliate (2.0.0) - en to hu translation catalogue (24 entries)

en: Content
hu: Tartalom

en: Enable
hu: Engedélyezés

en: Disable
hu: Letiltás

en: More
hu: Több

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Home page
hu: Címlap

en: Overview
hu: Áttekintés

en: Date
hu: Dátum

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: ID
hu: Azonosító

en: Before
hu: Előtte

en: After
hu: Utána

en: Created
hu: Létrehozva

en: Active
hu: Aktív

en: Access denied
hu: A hozzáférés megtagadva

en: Users
hu: Felhasználók

en: Referrer
hu: Hivatkozó

en: Clicks
hu: Kattintások

en: Allowed content types
hu: Engedélyezett tartalomtípusok

en: About
hu: Leírás

en: operation
hu: művelet

en: Currency symbol
hu: Pénznem jele
