Uber Affiliate (2.0.0) - en to id translation catalogue (19 entries)

en: Content
id: Konten

en: Enable
id: Aktifkan

en: Disable
id: Non-fungsikan

en: More
id: Selengkapnya

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Home page
id: Beranda

en: Overview
id: Sekilas

en: Date
id: Tanggal

en: Settings
id: Pengaturan

en: Name
id: Nama

en: Before
id: Sebelum

en: After
id: Sesudah

en: Created
id: Dibuat

en: Active
id: Aktif

en: Access denied
id: Akses ditolak

en: Users
id: Pengguna

en: Referrer
id: Dirujuk oleh

en: About
id: Tentang
