Uber Affiliate (2.0.0) - en to ka translation catalogue (17 entries)

en: Content
ka: კონტენტი

en: Enable
ka: ჩართვა

en: Disable
ka: გამორთვა

en: More
ka: მეტი

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Home page
ka: მთავარი გვერდი

en: Overview
ka: მიმოხილვა

en: Date
ka: თარიღი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Before
ka: მდე

en: After
ka: შემდეგ

en: Created
ka: შექმნილია

en: Active
ka: აქტიური

en: Access denied
ka: წვდომა აკრძალულია

en: Users
ka: მომხმარებლები
