Uber Affiliate (2.0.0) - en to fa translation catalogue (20 entries)

en: Content
fa: محتوا

en: Enable
fa: فعال

en: Disable
fa: غیرفعال

en: More
fa: بیشتر

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Home page
fa: صفحه خانگی

en: Overview
fa: مرورکلی

en: Date
fa: تاریخ

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Name
fa: نام

en: ID
fa: هویت

en: Before
fa: قبل از

en: After
fa: بعد

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: Active
fa: فعال

en: Access denied
fa: دسترسی ممنوع

en: Users
fa: کاربران

en: Referrer
fa: ارجاع دهنده

en: About
fa: درباره
