Uber Publisher Author Profile (7.0.0) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: On
af: Op

en: Reset
af: Herstel

en: Name
af: Naam

en: Promoted to front page
af: Bevorder tot die voorblad

en: Apply
af: Pas toe

en: Master
af: Meester
