Uber Publisher Author Profile (7.0.0) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: On
ca: Actiu

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Name
ca: Nom

en: Off
ca: Inactiu

en: Promoted to front page
ca: Promogut a la portada

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Apply
ca: Aplica

en: Authors
ca: Autors

en: About
ca: Detalls

en: Master
ca: Mestre
