Uber Publisher Author Profile (7.0.0) - en to de translation catalogue (18 entries)

en: On
de: An

en: Reset
de: Zurücksetzen

en: Off
de: Aus

en: Promoted to front page
de: Auf der Startseite anzeigen

en: Desc
de: Absteigend

en: Sort by
de: Sortierung

en: Cover image
de: Cover-Bild

en: Apply
de: Anwenden

en: Authors
de: Autoren

en: About
de: Über

en: Meta tags
de: Meta-Tags

en: Profile image
de: Profilbild

en: Asc
de: Aufsteigend

en: Linked user
de: Verknüpfter Benutzer

en: Content limited to @limit characters, remaining: <strong>@remaining</strong>
de: Eingabe begrenzt auf @limit Zeichen, verbleibend: <strong>@remaining</strong>

en: Real-time SEO
de: Echtzeit-SEO

en: Entity view (Content)
de: Entitätsansicht (Inhalt)

en: Author profile
de: Profil des Autors
