Uber Publisher Author Profile (7.0.0) - en to es translation catalogue (15 entries)

en: On
es: Activado

en: Reset
es: Restablecer

en: Name
es: Nombre

en: Panels
es: Paneles

en: Off
es: Desactivado

en: Promoted to front page
es: Promocionado a la página principal

en: Sort by
es: Ordenar por

en: Cover image
es: Imagen de portada

en: Apply
es: Aplicar

en: Authors
es: Autores

en: About
es: Acerca de

en: Meta tags
es: Meta etiquetas

en: Profile image
es: Imagen del perfil

en: Master
es: Máster

en: Content limited to @limit characters, remaining: <strong>@remaining</strong>
es: Contenido limitado en @limit caracteres, quedan: <strong>@remaining</strong>
