Uber Publisher Author Profile (7.0.0) - en to fr translation catalogue (14 entries)

en: On
fr: Activé

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Name
fr: Nom

en: Off
fr: Désactivé

en: Promoted to front page
fr: Promu en page d'accueil

en: Sort by
fr: Trier par

en: Cover image
fr: Image de couverture

en: Apply
fr: Appliquer

en: Authors
fr: Auteurs

en: About
fr: À propos

en: Meta tags
fr: Balises meta

en: Profile image
fr: Image du profil

en: Master
fr: Principal

en: Content limited to @limit characters, remaining: <strong>@remaining</strong>
fr: Contenu limité à @limit caractères, restant : <strong>@remaining</strong>
