Uber Publisher Author Profile (7.0.0) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: On
gl: Activo

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Name
gl: Nome

en: Off
gl: Desactivado

en: Promoted to front page
gl: Promocionado á páxina principal

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Apply
gl: Aplicar

en: About
gl: Información
