Uber Publisher Author Profile (7.0.0) - en to it translation catalogue (11 entries)

en: On
it: Acceso

en: Reset
it: Ripristina

en: Name
it: Nome

en: Off
it: Spento

en: Promoted to front page
it: Promosso alla prima pagina

en: Desc
it: Disc

en: Sort by
it: Ordina per

en: Apply
it: Applica

en: About
it: Informazioni

en: Meta tags
it: Meta tag

en: Master
it: Principale
