Uber Publisher Author Profile (7.0.0) - en to ja translation catalogue (16 entries)

en: On
ja: オン

en: Reset
ja: リセット

en: Name
ja: 名前

en: Panels
ja: パネル

en: Off
ja: オフ

en: Promoted to front page
ja: フロントページへ掲載

en: Desc
ja: 降順

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: Cover image
ja: 表紙画像

en: Apply
ja: 適用

en: Authors
ja: 著者

en: About
ja: アバウト

en: Meta tags
ja: メタタグ

en: Profile image
ja: プロフィール画像

en: Asc
ja: 昇順

en: Master
ja: マスター
