Uber Publisher Author Profile (7.0.0) - en to pl translation catalogue (14 entries)

en: On
pl: Włączony

en: Reset
pl: Resetuj

en: Name
pl: Nazwa

en: Panels
pl: Panele

en: Off
pl: Wyłączony

en: Promoted to front page
pl: Promowany na stronie głównej

en: Desc
pl: Malejąco

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Apply
pl: Zastosuj

en: About
pl: O stronie

en: Meta tags
pl: Tagi meta

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny

en: Content limited to @limit characters, remaining: <strong>@remaining</strong>
pl: Pozostało znaków: <strong>@remaining</strong>/@limit.
