Uber Publisher Author Profile (7.0.0) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: On
sk: Zapnúť

en: Name
sk: Názov

en: Panels
sk: Panely

en: Off
sk: Vypnúť

en: Promoted to front page
sk: Zobrazené na titulnej strane

en: Desc
sk: Zostupne

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Apply
sk: Použiť

en: Authors
sk: Autori

en: About
sk: Informácie o

en: Meta tags
sk: Meta tagy

en: Asc
sk: Vzostupne
