Uber Publisher Author Profile (7.0.0) - en to uk translation catalogue (17 entries)

en: On
uk: Увімкнено

en: Reset
uk: Скинути

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Panels
uk: Панелі

en: Off
uk: Вимкнено

en: Promoted to front page
uk: Винесено на головну сторінку

en: Desc
uk: Спад

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Cover image
uk: Зображення обкладинки

en: Apply
uk: Застосувати

en: Authors
uk: Автори

en: About
uk: Про модуль

en: Meta tags
uk: Мета-теґи

en: Profile image
uk: Зображення профіля

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне

en: Content limited to @limit characters, remaining: <strong>@remaining</strong>
uk: Обмеження матеріалу у символах - @limit, залишилось - <strong>@remaining</strong>
