Uber Publisher Author Profile (7.0.0) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: On
vi: Bật

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: Name
vi: Tên

en: Off
vi: Tắt

en: Promoted to front page
vi: Đưa lên trang chủ

en: Desc
vi: Giảm dần

en: Sort by
vi: Sắp xếp theo

en: Apply
vi: Áp dụng

en: Authors
vi: Tác giả

en: About
vi: Giới thiệu

en: Asc
vi: Tăng dần

en: Master
vi: Chính
