Uber Publisher Author Profile (8.x-5.0-alpha1) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: On
be: На

en: Reset
be: Скінуць

en: Name
be: Імя

en: Promoted to front page
be: Прасунутае на галоўную старонку

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Apply
be: Ужыць

en: About
be: Аб
