Uber Publisher Author Profile (8.x-5.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: On
fi: Käytössä

en: Reset
fi: Palauta

en: Name
fi: Nimi

en: Panels
fi: Paneelit

en: Off
fi: Pois päältä

en: Promoted to front page
fi: Näytetään etusivulla

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Apply
fi: Käytä

en: Authors
fi: Alkuperäinen tekijä

en: About
fi: Tietoja

en: Meta tags
fi: Meta-kentät

en: Master
fi: Isäntä
