Uber Publisher Author Profile (8.x-5.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: On
kn: ಚಾಲಿತ

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Off
kn: ಜಡ

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: Authors
kn: ಲೇಖಕರು

en: About
kn: ಕುರಿತು
