Uber Publisher Author Profile (8.x-5.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: On
nl: Aan

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Name
nl: Naam

en: Off
nl: Uit

en: Promoted to front page
nl: Aangeraden op de voorpagina

en: Desc
nl: Aflopend

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Apply
nl: Toepassen

en: Authors
nl: Auteurs

en: About
nl: Over

en: Meta tags
nl: Metatags

en: Profile image
nl: Profiel afbeelding

en: Asc
nl: Oplopend
