Uber Publisher Author Profile (8.x-5.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: On
ro: Pornit

en: Reset
ro: Resetează

en: Name
ro: Nume

en: Off
ro: Oprit

en: Promoted to front page
ro: Promovat pe prima pagină

en: Desc
ro: Descendent

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Apply
ro: Aplică

en: Authors
ro: Autori

en: About
ro: Despre

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert
