Uber Publisher Author Profile (8.x-5.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: On
sv: På

en: Reset
sv: Återställ

en: Name
sv: Namn

en: Off
sv: Av

en: Promoted to front page
sv: Visas på startsidan

en: Desc
sv: Fallande

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Apply
sv: Applicera

en: About
sv: Om

en: Meta tags
sv: Metataggar

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud
