Uber Publisher Author Profile (8.x-5.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: On
tr: Açık

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Name
tr: İsim

en: Panels
tr: Paneller (Panels)

en: Off
tr: Kapalı

en: Promoted to front page
tr: Ana sayfaya yükseltilmiş

en: Desc
tr: Azalan

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Apply
tr: Uygula

en: About
tr: Hakkında

en: Meta tags
tr: Meta etiketleri

en: Asc
tr: Artan

en: Master
tr: Ana (master)
