Uber Publisher Author Profile (8.x-5.0-alpha1) - en to da translation catalogue (14 entries)

en: On
da: Tilsluttet

en: Reset
da: Gendan

en: Name
da: Navn

en: Panels
da: Paneler

en: Off
da: Afbrudt

en: Promoted to front page
da: Forfremmet til forside

en: Desc
da: Faldende

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Apply
da: Udfør

en: Authors
da: Forfattere

en: About
da: Om

en: Meta tags
da: Meta-tags

en: Profile image
da: Profil billede

en: Asc
da: Stigende
