Uber Publisher Author Profile (8.x-5.0-alpha1) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: On
he: פעיל

en: Reset
he: איתחול

en: Name
he: שם

en: Off
he: כבוי

en: Promoted to front page
he: מקודם לדף הראשי

en: Desc
he: יורד

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Apply
he: החל

en: Authors
he: מחברים

en: About
he: אודות

en: Meta tags
he: מטה-דאטה

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
