Uber Publisher Author Profile (8.x-5.0-alpha1) - en to ht translation catalogue (7 entries)

en: On
ht: Ouvè

en: Name
ht: Non

en: Off
ht: Fèmen

en: Promoted to front page
ht: Fè pwomosyon sou paj akèy la

en: Desc
ht: Des

en: Apply
ht: Aplike

en: Asc
ht: Mont
