Uber Publisher Author Profile (8.x-5.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: On
hu: Be

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Name
hu: Név

en: Off
hu: Ki

en: Promoted to front page
hu: Címlapra helyezve

en: Desc
hu: Csökk

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Authors
hu: Szerzők

en: About
hu: Leírás

en: Meta tags
hu: Meta jelölők

en: Profile image
hu: Profilkép

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester
