Uber Publisher Author Profile (8.x-5.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: On
lv: Aktīvs

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Name
lv: Nosaukums

en: Off
lv: Izslēgts

en: Promoted to front page
lv: Izvirzīts uz sākumlapu

en: Desc
lv: Dilst.

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: About
lv: Par

en: Profile image
lv: Profila attēls
