Uber Publisher Author Profile (8.x-5.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: On
mr: वर

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Name
mr: नाव

en: Off
mr: बंद

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा
