Uber Publisher Author Profile (8.x-5.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: On
nn: På

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Name
nn: Namn

en: Off
nn: Av

en: Promoted to front page
nn: Flytta fram til framsida

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Apply
nn: Bruk
