Uber Publisher Breaking News (7.0.0) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: On
be: На

en: Reset
be: Скінуць

en: URL
be: Спасылка

en: Promoted to front page
be: Прасунутае на галоўную старонку

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Apply
be: Ужыць
