Uber Publisher Breaking News (7.0.0) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: On
ja: オン

en: Reset
ja: リセット

en: Off
ja: オフ

en: Promoted to front page
ja: フロントページへ掲載

en: Desc
ja: 降順

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: Apply
ja: 適用

en: Post to Twitter
ja: Twitterに投稿

en: Administrative title
ja: 管理用タイトル

en: Asc
ja: 昇順

en: Master
ja: マスター
