Uber Publisher Breaking News (7.0.1) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Previous
cy: Cynt

en: Next
cy: Nesaf

en: On
cy: Ymlaen

en: Reset
cy: Ailosod

en: Off
cy: I ffwrdd

en: Promoted to front page
cy: Hyrwyddo i dudalen blaen

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Apply
cy: Ceisio
