Uber Publisher Breaking News (7.0.1) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Previous
gl: Anterior

en: Next
gl: Seguinte

en: On
gl: Activo

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Off
gl: Desactivado

en: Promoted to front page
gl: Promocionado á páxina principal

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Apply
gl: Aplicar

en: Administrative title
gl: Título administrativo
