Uber Publisher Breaking News (7.0.1) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Previous
kn: ಹಿಂದಿನ

en: Next
kn: ಮುಂದಕ್ಕೆ

en: On
kn: ಚಾಲಿತ

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Off
kn: ಜಡ

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು
