Uber Publisher Breaking News (7.0.1) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Previous
mr: मागील

en: Next
mr: पुढील

en: On
mr: वर

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Off
mr: बंद

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा
