Uber Publisher Breaking News (7.0.1) - en to uk translation catalogue (15 entries)

en: Previous
uk: Попередній

en: Next
uk: Наступний

en: On
uk: Увімкнено

en: Reset
uk: Скинути

en: URL
uk: URL-адреса

en: Off
uk: Вимкнено

en: Promoted to front page
uk: Винесено на головну сторінку

en: Desc
uk: Спад

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Apply
uk: Застосувати

en: Headline
uk: Заголовок

en: Post to Twitter
uk: Опублікувати в Twitter

en: Administrative title
uk: Адміністративний заголовок

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне
