Uber Publisher Breaking News (7.0.1) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Previous
eu: Aurrekoa

en: Next
eu: Hurrengoa

en: Reset
eu: Garbitu

en: Promoted to front page
eu: Atariko orria sustatua

en: Desc
eu: Beheraka

en: Apply
eu: Ezarri

en: Asc
eu: Goraka
