Uber Publisher Breaking News (7.0.1) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Previous
hr: Prethodna

en: Next
hr: Sljedeći

en: On
hr: Uključi

en: Reset
hr: Poništi

en: Promoted to front page
hr: Promovirano na naslovnici

en: Desc
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Apply
hr: Primjeni

en: Asc
hr: Uzlazno
