Uber Publisher Breaking News (7.0.1) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Previous
oc: Precedent

en: Next
oc: Seguent

en: On
oc: Activat

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Off
oc: Desactivat

en: Promoted to front page
oc: Promolgut en pagina d'acuèlh

en: Sort by
oc: Triar per

en: Apply
oc: Aplicar

en: Administrative title
oc: Títol per l'administracion

en: Master
oc: Maître
