Uber Publisher Core (7.0.1) - en to hr translation catalogue (33 entries)

en: Content
hr: Sadržaj

en: Language
hr: Jezik

en: Read more
hr: Pročitaj više

en: Article
hr: Članak

en: Articles
hr: Članci

en: Comments
hr: Komentari

en: On
hr: Uključi

en: Tags
hr: Oznake

en: Reset
hr: Poništi

en: None
hr: Nema

en: Link
hr: Poveznica

en: Image
hr: Slika

en: Taxonomy term
hr: Pojam taksonomije

en: Section
hr: Sekcija

en: Text
hr: Tekst

en: <none>
hr: %26lt;none%26gt;

en: Component
hr: Komponenta

en: All
hr: Svi

en: Panels
hr: Paneli

en: Inline
hr: U istom redu

en: Original image
hr: Izvorna slika

en: Desc
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: comment
hr: komentar

en: Apply
hr: Primjeni

en: Meta tags
hr: Meta oznake

en: Taxonomy term page
hr: Stranica taksonomijskog pojma

en: Image style
hr: Stil slike

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
hr: Koristite <em>Članak</em> za sadržaje koji su vremenski određeni, poput vijesti, blog unosa ili priopćenja.

en: None (original image)
hr: Ništa (izvorna slika)

en: Image style: @style
hr: Stil slike: @style

en: Linked to content
hr: Povezano sa sadržajem

en: Asc
hr: Uzlazno
