Uber Publisher Core (8.x-5.0-alpha1) - en to az translation catalogue (39 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: Author
az: Müəllif

en: Language
az: Dil

en: Read more
az: Ətraflı

en: Article
az: Məqalə

en: Articles
az: Artikllər

en: Comments
az: Şərhlər

en: Tags
az: Teqlər

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: None
az: Yoxdur

en: Feed
az: Nəticə

en: Taxonomy term
az: Taksanomiya termini

en: Attachment
az: Qoşma

en: All
az: Hammısı

en: Block
az: Blok

en: Page
az: Səhifə

en: Original image
az: Orginal şəkil

en: Last update
az: Son yeniləmə

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: Full
az: Tam

en: author
az: müəllif

en: Glossary
az: Lüğət

en: Changed
az: Dəyişdi

en: comment
az: şərh

en: Tabs
az: Tablar

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Block description
az: Blok təsviri

en: Copyright
az: Müəllif hüququ

en: Offset
az: Ofset

en: Main navigation
az: Əsas naviqasiya

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »

en: Breadcrumbs
az: Çörək qırıntıları

en: Status messages
az: Vəziyyət mesajları

en: Main page content
az: Əsas səhifə məzmunu
