Uber Publisher Core (8.x-5.0-alpha1) - en to dz translation catalogue (14 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Body
dz: མ་གཟུགས།

en: Author
dz: རྩོམ་པ་པོ།

en: Language
dz: སྐད་ཡིག།

en: Read more
dz: ཧེང་བཀལ་ལྷག་

en: Comments
dz: བསམ་བཀོད་ཚུ་

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Taxonomy term
dz: དབྱེ་བསལ་བྱ་རིམ་གྱི་ཐ་སྙད་

en: Attachment
dz: མཉམ་སྦྲགས།

en: Block
dz: ལེབ་དུམ།

en: Page
dz: ཤོག་ལེབ་

en: Last update
dz: མཐའ་མཇུག་གི་དུས་མཐུན་བཟོ་ནི།

en: comment
dz: བསམ་བཀོད།

en: Block description
dz: ལེབ་དུམ་འགྲེལ་བཤད།
